Notice: Undefined index: bws-techgroup in /home/rz015300/www_root/function.php on line 145

Notice: Undefined index: bws-techgroup in /home/rz015300/www_root/function.php on line 89
ELASTIC, s.r.o.
 

hliníkové dvere a okná

Základné vzory vchodových dverí

Katalóg dverných výplní PERITO

Farba, vzor dverí, farba výlne, typ kovania (kľučka, guľa, madlo), typ skla (číre, dubová kôra, mliečne, zrkadlové a iné),
prevedenie (ľavé/pravé, so svetlíkom/bez svetlíka), typ zámku (jednobodový, bezpečnostný viacbodový, elektrozámok,...)
a rôzne iné doplnky (napríklad samozatvárač), sú voliteľné možnosti.
Radi Vám pomôžeme s výberom a vypracujeme cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek.

 

Ponúkame hliníkové systémy od spoločnosti Aluprof:

Izolačné systémy: okná a vchodvé dvere MB79N, MB86N

Interiérové systémy: okná, dvere, výdajné okienka - MB45

HS portal: zdvižno-posuvné dvere MB77HS

Protipožiarne konštrukcie: interiérové a exteriérové systémy MB78 EI a iné (trieda EI podľa požiadavky a typu konštrukcie)

Špeciálne konštrukcie: Fasádne systémy, FOLDLINE zhřnovacie dvere a rôzne iné, podľa Vašich požiadaviek.

 


- HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE A HLINÍKOVÉ OKNÁ MB-79N

MB 79N dvere
MB 79N SI dvereMB 79N SI okno


MB-79N je nový moderný hliníkový systém slúžiaci k realizácii stavieb s požiadavkami na tepelnú a akustickú izoláciu, napr. rôzné typy vchodových dverí, okien, vitrín a priestorových konštrukcií.

Konstrukčná hĺbka profilov okna je: 70 mm (rám) a 79 mm (okenné krídlo).
Konstrukčná hĺbka profilov vchodových dverí je: 70 mm (rám) a 70 mm (krídlo).
Takto zvolené hĺbky profilov dverného rámu a krídla dávajú efekt licovania ich povrchov.

Systém MB-79N je charakterizovaný nízkou hodnotou súčiniteľu prestupu tepla U vďaka použitia špeciálnych teplotnych mostov a tesnení. Toto má veľký význam v dobe rastúcich požiadaviek na hospodárenie s energiou a ochranu životného prostredia. Súčiniteľ U pre konštrukcie systému MB-79N sú dané v závislosti na použitých profiloch, sklách a príslušenstve. Do okien aj dverí je možné osadiť izolačné trojsklo alebo v prípade nižích tepelných požiadaviek aj izolačné dvojsklo. Tesnosť je zabezpečená použitím špeciálnych tesnení z dvojzložkového syntetického kaučuku EPDM, ktorý nepodlieha starnutiu ani pri dlhoročnom používaní a má veľmi dobré tepelné izolačné vlastnosti. Do profilov je možné v prípade záujmu vložiť tepelné vložky "SI", ktoré sú vyrobené z inovatívneho materiálu s novým tvarom, umožňujúce použitie dodatočného tesnenia v zóne izolácie profilov ako v oknách, tak aj vo dverách. Pre vchodové dvere je k dispozícii široká škála výplní, madiel, kľučiek a iného príslušenstva.

 


- HLINÍKOVÉ ZDVIŽNO-POSUVNÉ DVERE (HS PORTAL) MB-77HS

MB 77 HS (ilustračný obrázok)MB 77 HS HI (ilustračný obrázok)

 

Zdvižno-posuvné dvere (HS PORTAL) MB-77HS ponúkajú skvelé oddelenie obývacieho priestoru od exteriéru.
Veľké, presklené plochy dominujú modernej architektúre a dodávajú objektu exkluzívny vzhľad. Veľkoformátové krídla zaručia dostatočný vstup prirodzeného svetla, optické zväčšenie miestnosti a predovšetkým krásny výhľad. Zvolením optimálnej stavebnej hĺbky profilov v spojení s izolačným trojsklom dosahuje konštrukcia výbornú tepelnú izoláciu. Vďaka tomu šetríte svoje náklady na energie.
Systém umožňuje vyhotovenie s bezbariérovým prístupom.


Stavebná hĺbka rámu konštrukcie je 174mm.

 


- HLINÍKOVÉ PROTIPOŽIARNE DVERE A OKNÁ MB-78EI

MB-78EI dvereMB-78EI dvere


Systém protipožiarnych stien MB-78EI slúži k výrobe vnútorných alebo vonkajších protipožiarnych stien s jedno- alebo dvojkrídlovými dvermi triedy požiarnej odolnosti EI15, EI30, EI45 alebo EI60 podľa normy PN-B-02851-1 a PN-E 13501-2. Tento systém je do veľkej miery kompatibilný so štandardnými okenno-dvernými systémami ALUPROF - majú spoločné niektoré profily, detaily, kovanie, opracovanie,...)

Konštrukcia systému MB-78EI sa opiera o hliníkové profily s prerušeným tepelným mostom. Profily sú charakteristické nízkou hodnotou súčiniteľu prestupu tepla U vďaka použitiu špeciálnych profilovaných tepelných mostov.

Systém umožňuje zasklenie všetkými typmi ohňovzdorných skiel zodpovedajúcich tried, podľa dodanej projektovej dokumentácie.

 


- INTERIÉROVÉ HLINÍKOVÉ DVERE A OKNÁ MB45

MB 45 oknoMB 45 dvereMB 45 dvere


MB-45 je moderný hliníkový systém slúžiaci na výrobu konštrukcií bez požiadaviek na tepelnú izoláciu a to ako pre interiérové, tak aj exteriérové použitie napr. dvere, zádverie, interiérové okná, interiérové steny a podobne.

Systém najčastejšie využívame pre zádveria do vestibulov bytových domov, zádveria rodinných domov, do výrobných hál a administratívnych priestorov, rôzne predelovacie konštrukcie v interiéroch a podobne.

Konstrukčná hĺbka profilu okna je: 45 mm (rám), 54 mm (krídlo) a pri dverách: 45 mm a 45 mm. Výsledkom tejto hĺbky je efekt jednoliatého povrchu z vonkajšej  strany po zavretí - v prípade okna tiež efekt licovaného povrchu krídel a rámu - v prípade dverí. Týmto tvarom profilov sú konštrukcie dverí a okien elegantné a odolné.

Tesnosť zaisťuje špeciálne tesnenie zo syntetického kaučuku EPDM, ktorý zaručuje odolnosť proti stárnutiu aj pri dlhoročnom používaní.

Univerzálnosť a atraktivitu systému dodatočne zvätšuje možnosť voľby medzi niekoľkými variantami riešení v prípade rôzných konstrukčných detailov, napr. spodné utesnenie krídla dverí, rôzne typy dverných prahov.

Systém dovoľuje použtie izolačných dvojskiel ale aj bezpečnostného jednoskla.

© 2014 Elastic s.r.o Všetky práva vyhradené.programming: BITnet